Jsme registrování na
Puncovním úřadě - zde ověříte

Byli jste spokojeni s nákupem?
Podpora pres krypto :)
BTC forever :-) Děkuji Bohunka

- Úvod
- DĚTSKÉ CHLAPECKÉ HODINKY
- JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3Skladem890 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3
| Velikost pouzdra | šířka: 32 mm |
|---|---|
| výška: 24.5 mm | |
| Speciální funkce | minerální tvrzené sklíčko |
| japonský strojek – miyota | |
| vodotěsnost 3 atm | |
| povrchová úprava ipblack | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 3 atm |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Barva | bílá |
| černá | |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Průměr pouzdra | 32 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
Zboží zařazeno v kategoriích


.png)

