Jsme registrování na
Puncovním úřadě - zde ověříte

Byli jste spokojeni s nákupem?
Podpora pres krypto :)
BTC forever :-) Děkuji Bohunka

- Úvod
- DĚTSKÉ CHLAPECKÉ HODINKY
- JVD Dětské chlapecké modré hodinky se žraloky JVD J7224.3
JVD Dětské chlapecké modré hodinky se žraloky JVD J7224.3
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
JVD Dětské chlapecké modré hodinky se žraloky JVD J7224.3Skladem790 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké modré hodinky se žraloky JVD J7224.3
| Velikost pouzdra | šířka: 30.5 mm |
|---|---|
| výška: 21.5 mm | |
| Speciální funkce | vodotěsnost 5 atm |
| minerální tvrzené sklíčko | |
| japonský strojek – miyota | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 5 atm |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Barva | modrá |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Průměr pouzdra | 30,5 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
| Motiv | zvíře |
Zboží zařazeno v kategoriích


.png)

