Jsme registrování na
Puncovním úřadě - zde ověříte

Byli jste spokojeni s nákupem?
Podpora pres krypto :)
BTC forever :-) Děkuji Bohunka

- Úvod
- PÁNSKÉ HODINKY
- VODOTĚSNÉ HODINKY
- JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.4
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.4
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.4Skladem5 990 Kč/ ks
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.4
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Představujeme Vám dva modely populárních hodinek Seaplane určených pro všechny sportovce. Modely se pyšní vodotěsností 10ATM.
Pro milovníky automatických hodinek jsme si připravili elegantní novinku vybavenou vším, co by jejich nositel mohl potřebovat. Model JE1013 nabízíme ve třech barevných variantách číselníku, se kterým je automaticky sladěná také keramická luneta. Ta hodinkám dodává sportovní vzhled, čistý číselník s jednoduchými indexy zase přidává na eleganci. Model má safírové sklíčko, vodotěsnost 10ATM a je poháněn kvalitním automatickým strojkem značky SEIKO.
| Rozměry | 44 mm 53 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Datum (kalendář) Pouzdro z nerezové oceli Vodotěsnost 10 ATM Safírové sklíčko Automatický strojek Japonský strojek SEIKO EPSON Keramika |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Barva | modrá stříbrná |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní sportovní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | automatický strojek vibrace za hodinu – 21 600 bph rezerva chodu – 42+ hodin NH35-SEIKO |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Číselník | indexy |
| Hmotnost | 0,14 g |



.png)

