Jsme registrování na
Puncovním úřadě - zde ověříte

Byli jste spokojeni s nákupem?
Podpora pres krypto :)
BTC forever :-) Děkuji Bohunka

- Úvod
- PÁNSKÉ HODINKY
- VODOTĚSNÉ HODINKY
- JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1018.1
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1018.1
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1018.1Skladem3 390 Kč/ ks
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1018.1
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Nádherná tmavě modrá, populární zelená nebo odvážná zlatá s černými detaily - tři varianty, které zaujmou každého. Modely hodine JE1018 vynikají svým větším průměrem pouzdra, masivním dojmem a sportovně elegantním vzhledem. Díky kombinaci výrazného designu a praktických funkí jsou ideálním doplňkem pro moderního muže.
| Rozměry | 46 mm 54 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Datum (kalendář) Pouzdro z nerezové oceli Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 10 ATM |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Barva | zelená stříbrná |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní sportovní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 46 mm |
| Číselník | indexy |
| Hmotnost | 0,14 g |



.png)

