Jsme registrování na
Puncovním úřadě - zde ověříte

Byli jste spokojeni s nákupem?
Podpora pres krypto :)
BTC forever :-) Děkuji Bohunka

- Úvod
- JVD
- PÁNSKÉ HODINKY
- JVD Pánské vodotěsné stříbrné hodinky JVD J1041.52 s modrým číselníkem
JVD Pánské vodotěsné stříbrné hodinky JVD J1041.52 s modrým číselníkem
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
JVD Pánské vodotěsné stříbrné hodinky JVD J1041.52 s modrým číselníkemSkladem1 290 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Pánské vodotěsné stříbrné hodinky JVD J1041.52 s modrým číselníkem
| Rozměry | 49 mm 40 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Minerální tvrzené sklíčko Datum (kalendář) Pouzdro z nerezové oceli luminiscenční ručky Vodotěsnost 10 ATM |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Barva | modrá stříbrná |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Číselník | arabská čísla |
Zboží zařazeno v kategoriích


.png)

